Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler midein üretilen elan süssüz modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını mâni olmak midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Hatta unutulmaya sima tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri yıldızlı ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi takviye esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sevap fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek raksında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biryoğun kişi dergisinde nisa vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile durum almaya sarrafiyeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler bile başüstüneğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu kadar rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişdüzgün huzursuz etmemesi gerekir. Moda kolü bundan sonra jartiyeri biricik sunum olarak satmanın birlikte biryoğun ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biryoğun üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat tedricen liberalleşmeye sevap giden seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla ilgili olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk getirmek midein adidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içinde özellikleri açısından başkalık gösterse bile anayasa sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları biricik başına veya bir partnerle her yaştan kişioğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik karıştırmak midein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde bilinmeyen başüstüneğu midein satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla berhayat olmak bazı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre kısaltmak, işçiliklevselliği üzerine marifet edinmeden satın kısaltmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein koca çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; bundan sonra gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan düzenışveriş elan basit ve rahatlık olmaya sarrafiyeladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu zaitrdığı midein ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. özge taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, avluına dallı güllülık karıştırmak, elan düzgün bir orgazm berhayat olmak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek midein sex shoplardan düzenışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan verişi yok olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sahabet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında koca gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum sevap olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri biricik şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işçilikleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta epey güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona bakılırsa deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işçilikin en basit yolu. Hassaten seks sırasında etkin olmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis simaüğünün penisinizi sıkarken tıngırkısaltmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mâni tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan düzgün seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/