Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mahal almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) desise zarfında alışdataş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle desise yürekersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdataş muktedir olmak yürekin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdataş muktedir olmak o derece palas bileğildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden prosedür örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek yürekin evet da oyunda henüz bir araba tabanca gücü gibi hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin yürekine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri yürekin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler yürekin oyunu henüz kazançlı oynamanızı esenlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mahal mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile mahal mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi yürekerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular desise içinde mahal vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Künde zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mahal vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu yürekin yürekine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rağbet gharabelik ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen desise örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek yürekin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu sistem hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek yürekin baki yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi yürekin her vakit bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda mahal vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kumpas yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tenha kelime gibi görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç kazanmak yahut bir nesneyi nişan kazanmak mealına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin otomatik olarak örgülması mealına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alma mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al