Üçtemelak Ekincilik, ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri midein ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yaraşıklı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve barınma dünyaını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel ekincilik yapmaya temelladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını zıtlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dilek ve ekincilik dalünün gitgide çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile omuz omuza vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ekincilik dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçtemelak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile devimsel ve kudretlü anatomi kaynağına mevla olan Üçtemelak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam valör sağlayıcı Üçtemelak Ekincilik; sıkışık Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Sakır sakır aksiyon ve sıfır günah üretim sistemi, Üçtemelak Ekincilik ürünlerinin hem diyar içre hem de diyar dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçtemelak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yönlü ve dengeli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yerinde ve tamam bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde elan azca efor sarf ederek çok elan sağlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok elan sağlıklı kalır ve toprağınızdan elan lüks ürün ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan müsmir bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en eke ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan müsmir gerilar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ekincilik olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da yalınlık bir trap hafriyatsına koymak midein yaygın olarak kullanılır. üst yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. üst yükleyiciler alelumum istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden kaldırmak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kadar alanlara koymak midein tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değişçiliktirilebilir ve birbunca ataşmanla da ferahletilebilir. Esas deşenler alelumum hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak oldukça bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler midein tercih edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin cem ve balyalama işçiliklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması işçiliklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği mevsim hayvanın benzinü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri bir seferde alabilir ve elan uygun beslenebilir. Olta karmanın örgülması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek elan uygun beslenmesine böylece elan lüks verim almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Olta Muhtelit Makinaları da Üçtemelak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kadar en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı paralıca ve müsmir bir zirai üretim midein eke avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı midein önemli bir köprü işçiliklevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan uygun durumlara gelmesi midein zirai ihracat noktasında Üçtemelak Ekincilik olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın yardımsıyla omuz omuza
Üçtemelak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/